Nr katalogowy: 621

Nr katalogowy: 621

Kufel z dekoracją kwiatową, w oprawie cynowej

fajans, szkliwo cynowe, farby muflowe, cyna;
Śląsk, fabryka fajansu w Prószkowie Śląskim (1763-1853)?, kon. XVIII w.,
oprawa cynowa - Szprotawa ok. 1797.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł