Nr katalogowy: 146

Malarz nieokreślony, XVIII w.

Nr katalogowy: 146

Matka Boża i Anioł Stróż ratują niemowlę

olej, deska; 49,5 x 35,5 cm.
U dołu nieczytelny napis zapewne objaśniający scenę.
estymacja: 5 000 - 5 800 zł