Nr katalogowy: 138

C. LION, XIX / XX w.

Nr katalogowy: 138

Pejzaż nadwodny

olej, płótno;
65 x 54,5 cm;
sygn. l. d.:
C. Lion
estymacja: 3 200 - 3 700 zł