Nr katalogowy: 123

Eugeniusz WANIEK (1906-2009)

Nr katalogowy: 123

Bezrobotny, 1932

olej, sklejka; 89 x 54 cm;
sygn. p. d.: E. Waniek
estymacja: 26 000 - 30 000 zł