Nr katalogowy: 118

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 118

Parobek - szkice - praca dwustronna

olej, tektura; 35 x 28 cm;
sygn. l. g.: VHofman
estymacja: 2 400 - 2 900 zł
Cena sprzedaży 2 400 zł