Nr katalogowy: 108

Kasper ŻELECHOWSKI (1863-1942)

Nr katalogowy: 108

Krakowianka

olej, tektura fakturowana; 50 x 37 cm;
sygn. śr. d.: KŻelech;
estymacja: 4 700 - 5 600 zł