Nr katalogowy: 32

Artysta nieokreślony, XIX w.- w typie twórczości Seweryna BIESZCZADA (1852-1923)

Nr katalogowy: 32

Powrót do domu

akwarela, gwasz, papier;
37 x 63,5 cm (w świetle oprawy).
estymacja: 6 000 - 7 000 zł