Nr katalogowy: 28

M. DEMCZUK, XX w.

Nr katalogowy: 28

Widok na kościół na Skałce w Krakowie

akwarela, papier; 13,5 x 17,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: MDemczuk (piórem).
estymacja: 1 000 - 1 200 zł