Nr katalogowy: 25

Stanisław KOPYSTYŃSKI (1893-1969)

Nr katalogowy: 25

Na plaży

akwarela, papier; 29 x 40,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St.Kopystyński (ołówkiem).
estymacja: 1 400 - 1 700 zł