Nr katalogowy: 20

Michał ICHNOWSKI (1857-1915)

Nr katalogowy: 20

Ukrzyżowany [Rzeźba Wita Stwosza z kościoła Mariackiego w Krakowie], 1909

olej, płótno dublowane; 96 x 67 cm;
sygn. i dat. p. d.: MIchnowski 1909.
estymacja: 9 500 - 11 000 zł