Nr katalogowy: 9

Jan Kazimierz DZIELIŃSKI (1894-1955)

Nr katalogowy: 9

Legenda góralska

akwaforta, papier; 21 x 16 cm (odcisk płyty), 23,5 x 18 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: K. Dzieliński 1939 (ołówkiem)
estymacja: 900 - 1 000 zł