Nr katalogowy: 2

Nr katalogowy: 2

Ku Czci Poległych Lotników. Księga Pamiątkowa

34 x 25 cm; oprawa wydawnicza, płótno;
Wydawnictwo Komitetu Budowy Pomnika Ku Czci Poległych Lotników, Warszawa 1933.
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
Cena oferowana 900 zł