Nr katalogowy: 508

Małgorzata SWOLKIEŃ, XX / XXI w.

Nr katalogowy: 508

Kobieta z kotem

ceramika szkliwiona; 19 x 13,5 x 9 cm;
sygn. na spodzie: MS (monogram).
estymacja: 1 200 - 1 500 zł