Nr katalogowy: 384

Lucjan MIANOWSKI (1933-2009)

Nr katalogowy: 384

Para grafik

1. Zachód słońca 5 c - litografia barwna, papier; 54 x 76 cm (wymiar odbitki), 62 x 91 cm (wymiar arkusza); sygn. i dat. p. d.: Lucjan Mianowski 66 (ołówkiem);
estymacja: 3 500 - 4 500 zł