Nr katalogowy: 377

Stanisław MAZUŚ (ur. 1940)

Nr katalogowy: 377

Kwiaty w wazonie, 1977

olej, sklejka; 54 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: SMazuś 77 (ryte końcówką pędzla);
estymacja: 2 000 - 2 600 zł