Nr katalogowy: 368

Witold ABAKO (ur. 1958)

Nr katalogowy: 368

After XXII, 2014

akryl, płótno; 71 x 39 cm;
sygn. i dat. l. d.: ABAKO'14;
estymacja: 1 700 - 2 300 zł