Nr katalogowy: 353

Jerzy KOŁACZ (1938-2009)

Nr katalogowy: 353

Portret

olej, płótno; 57 x 45 cm;
sygn. na odwrocie: JKołacz.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł