Nr katalogowy: 342

Edmund GUNSCH (1941 - 2013)

Nr katalogowy: 342

Tors młodzieńca, 2004

technika mieszana, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: E. Gunsch / 04;
estymacja: 6 500 - 8 000 zł