Nr katalogowy: 340

Wojciech SARNECKI (1948-2011)

Nr katalogowy: 340

Martwa natura we wnętrzu, 1986

olej, płótno; 80,5 x 95 cm;
na odwrocie papierowa nalepka z opisem: AUTOR / WOJCIECH / SARNECKI. / „MARTWA NATURA WE WNĘTRZU / - 1986 ROK
estymacja: 8 000 - 10 000 zł