Nr katalogowy: 338

Ziemowit Kmieć (ur. 1977)

Nr katalogowy: 338

Alfabet zmysłów, 2020

olej, płótno; 100 x 150 cm;
na odwrocie opis autorski: Ziemowit Kmieć / "Alfabet zmysłów" / olej, płótno / 2020.
estymacja: 10 000 - 13 000 zł