Nr katalogowy: 311

Romuald REGUŁA (1894-1981)

Nr katalogowy: 311

W Pracowni krawieckiej

olej, płótno; 100 x 134 cm;
sygn. p. d.: R Reguła.
estymacja: 13 000 - 15 000 zł