Nr katalogowy: 336

Eugeniusz TUKAN-WOLSKI (1928-2014)

Nr katalogowy: 336

Kaplica Boimów we Lwowie

olej, technika własna, płyta; 49 x 41 cm;
sygn. l. d.: E. Wolski-Tukan.
estymacja: 5 000 - 7 000 zł