Nr katalogowy: 335

Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)

Nr katalogowy: 335

Biały rynek, 2018

olej, płótno; 73 x 50 cm;
sygn. i dat. p. g.: 2018 / Franciszek / Maśluszczak;
estymacja: 23 000 - 26 000 zł