Nr katalogowy: 334

Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987)

Nr katalogowy: 334

Mała malarka - obraz wraz ze szkicem do obrazu

- Szkic: węgiel, papier; 20 x 28 cm (w świetle passe-partout); sygn. p. d.: T;
- Obraz: olej, płótno; 56 x 69 cm.
estymacja: 90 000 - 120 000 zł