Nr katalogowy: 904

Nr katalogowy: 904

Stolik - gablota okrągła

fornirowany orzechem i czeczotą orzechową, we wnętrzu z pikowanym wkładem;
81 x 70 x 70 cm; Francja, k. XIX w.
estymacja: 5 200 - 6 200 zł