Nr katalogowy: 812

GIRARD PERREGAUX (od 1791)

Nr katalogowy: 812

Zegarek naręczny, męski, mechaniczny

złoto pr. 9K, metal, szkło, skóra; średn. koperty: 2,9 cm, wym. 3,6 x 4,1 cm, wys. 4 mm;
sygn. na tarczy. Szwajcaria, XX w.
estymacja: 8 000 - 9 000 zł