Nr katalogowy: 212

Henri-Frédéric ISELIN (1826-1905)

Nr katalogowy: 212

Grupa rzeźbiarska - Nauka czytania

brąz odlewany i cyzelowany sygnowany u dołu: Iselin; wys. 29 cm
Paryż, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł