Nr katalogowy: 113

MALARZ NIEOKREŚLONY, europejski, XVII w.

Nr katalogowy: 113

Zuzanna i starcy

olej, płótno dublowane; 203 x 133 cm;
po konserwacji.
estymacja: 100 000 - 120 000 zł