Nr katalogowy: 71

Adam Wiktor CZERBAK (1874-1932)

Nr katalogowy: 71

Kościółek w Nowym Gawłowie, 1921

akwarela, papier; 43 x 36,5 cm (w świetle oprawy);
napis wraz z sygnaturą i datą l. d.: Kościółek w Nowym Gawłowie / Chmielów 28. VIII. 1921 / A. Czerbak
estymacja: 2 700 - 3 200 zł