Nr katalogowy: 53

Oskar GOFMAN (1851-1913)

Nr katalogowy: 53

Krym, 1902

olej, płótno naklejone na sklejkę; 87,5 x 58 cm;
sygn. i dat. l. d.: Osk Gofman 1902 (cyrylicą).
estymacja: 5 000 - 6 000 zł