Nr katalogowy: 48

Józef GURANOWSKI (1852-1922)

Nr katalogowy: 48

Pejzaż wiosenny, 1917

olej, tektura; 44 x 65,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Guranowski / 1917 r.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł