Nr katalogowy: 47

Szczęsny RUTKOWSKI (1887-1940)

Nr katalogowy: 47

Bielenie płótna, ok. 1925

olej, płótno; 84,5 x 120 cm;
sygn. p. d.: SZ RUTKOWSKI
estymacja: 16 000 - 19 000 zł