Nr katalogowy: 46

Jan GĄSIENICA-SZOSTAK (1895-1943)

Nr katalogowy: 46

Zamieć

olej, płótno; 84 x 120 cm;;
sygn. p. d.: Gąsienica Szostak
estymacja: 9 500 - 11 500 zł