Nr katalogowy: 29

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 29

Zaduma wiosenna, ok. 1930

olej, sklejka; 40 x 50 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil Hofman.
estymacja: 22 000 - 26 000 zł
Cena oferowana 20 000 zł