Nr katalogowy: 30

Jan HRYNKOWSKI (1891-1971)

Nr katalogowy: 30

Rozlewnia wody w Polanicy Zdroju, 1953

olej, tektura, 20 x 29 cm;
sygn. l. d.: j hrynkowski
estymacja: 4 000 - 5 000 zł