Nr katalogowy: 28

Andrzej PRONASZKO (1888-1961)

Nr katalogowy: 28

Starzec pod przydrożnym krzyżem, ok.1908

olej, sklejka; 63 x 54 cm;
sygn. p. g.: and. pronaszko.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł