Malarz nieokreślony, XX W.
Nr katalogowy: 367
Wódz proletariatu namaszcza chorążego pokoju, ok. 1950
olej na płótnie naklejonym na sklejkę; 42 x 32 cm;
krosno i rama autorskie.
krosno i rama autorskie.