Nr katalogowy: 341

J. RUSINIAK (XX w.)

Nr katalogowy: 341

Martwa natura z butelkami, 2004

pastel, papier; 66 x 98 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: J.Rusiniak .04