Nr katalogowy: 5

Antoni UNIECHOWSKI (1903-1976)

Nr katalogowy: 5

Łazienki Królewskie, 1975

tusz, akwarela, papier; 44 x 65 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: 19 AU 75.
Cena wywoławcza 1 000 zł