Nr katalogowy: 838

Nr katalogowy: 838

Zegar kominkowy z parą kandelabrów (pod kloszami)

brąz patynowany i złocony; marmur; zegar - wys. 65 cm; kandelabry - wys. 64,5 cm.
Francja, Alençon, ok. poł. XIX w.
estymacja: 18 000 - 24 000 zł