Nr katalogowy: 833

Nr katalogowy: 833

Kaplerz z Matką Boską Częstochowską

olej na blasze miedzianej, srebrzonej (?); 17,5 x 13,5 cm.
Polska, 3.-4. ćw. XVIII w.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł