Nr katalogowy: 135

Colestin BRÜGNER (1824-1887)

Nr katalogowy: 135

Pejzaż z wiatrakiem

olej, płótno naklejone na tektura; 13,3 x 19,7 cm;
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
Cena sprzedaży 1 300 zł