Nr katalogowy: 136

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 136

Portret mężczyzny z pejzażem w tle

olej, płótno dublowane;
79 x 67 cm.
estymacja: 7 000 - 8 000 zł