Nr katalogowy: 128

Antoni MICHALAK (1899-1975)

Nr katalogowy: 128

Klasztor Franciszkanów w Kazimierzu Dolnym, 1947

olej, tektura; 52 x 32,8 cm;
sygn. i dat. l. d.: ANTONI MICHALAK / 1947.
estymacja: 12 500 - 14 000 zł