Nr katalogowy: 127

Jan SEIDLITZ (1832-1861)

Nr katalogowy: 127

Procesja - Przed katedrą św. Jana w Warszawie [Ulica Świętojańska podczas procesji Bożego Ciała], 1861

olej, płótno; 106 x 62 cm;
sygn. p. d.: SEIDLITZ / JAN
estymacja: 6 000 - 7 000 zł