Nr katalogowy: 126

Adam SIEMIANOWICZ (1902-1970)

Nr katalogowy: 126

Pejzaż z Tawdy, 1948

olej, płótno; 31 x 35 cm;
sygn. p. d.: as
estymacja: 1 200 - 1 400 zł