Nr katalogowy: 125

Michał GACZYŃSKI (1896-?)

Nr katalogowy: 125

Widok na Śnieżkę, 1949

olej, tektura; 48 x 40,5 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł