Nr katalogowy: 124

Stanisław FABIAŃSKI (1865-1947)

Nr katalogowy: 124

Patrol napoleoński, 1891

olej, płótno; 70 x 53,5 cm;
sygn. p. d.: Stanisław Fabijański 1891.
estymacja: 11 000 - 13 000 zł