Nr katalogowy: 123

Alfred Fontville de BREANSKI - przypisywany, XIX / XX w.

Nr katalogowy: 123

Pejzaż górski z krowami

olej, płótno dublowane; 51 x 76,5 cm.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł