Nr katalogowy: 122

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 122

Wiejskie podwórko

olej, płótno; 49,5 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: .... (nieczytelnie).
estymacja: 3 300 - 4 000 zł